Szkoła branżowa

Fryzjer

Zapisz się już dzisiaj

Wpisowe: 0zł

Czesne: 0 zł/mc

Okres nauki: 3 lata

Symbol cyfrowy: 514101

Kwalifikacja zawodowa:
FRK.01. Wykonywanie usług fryzjerskich
FRK.03. Projektowanie i wykonywanie fryzur

Liczba miejsc ograniczona

Zapisy do klasy trwają

Odtwórz wideo

o programie

Charakterystyka programu

Szkoła branżowa fryzjer w Warszawie kształci według podstawy programowej dla szkolnictwa branżowego. Podstawa programowa określa, czego uczymy się w zawodzie, jak to sprawdzamy i w jakich warunkach. Nasz program nauczania zawiera zajęcia z kształcenia zawodowego podzielone na jednostki efektów kształcenia. Każda jednostka ma swoją minimalną liczbę godzin i kończy się egzaminem z kwalifikacji zawodowych.

Cele kierunkowe:
  • Poznać podstawowe zasady pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz sposoby wykonywania różnych rodzajów fryzur i stylizacji włosów.
  • Nabyć umiejętności obsługi narzędzi i kosmetyków fryzjerskich oraz stosować techniki cięcia, farbowania, modelowania i upięcia włosów.
  • Rozwijać kreatywność i innowacyjność w projektowaniu i wykonywaniu fryzur oraz dostosowywać je do potrzeb i preferencji klientów.
  • Kształtować postawy odpowiedzialności, współpracy i komunikacji w zespole fryzjerskim oraz dbać o własny rozwój zawodowy i kulturalny.
  • Poznać przepisy prawa i normy etyczne dotyczące wykonywania zawodu fryzjera oraz zasady ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.
  • Uczestniczyć w stażach i praktykach zawodowych w salonach fryzjerskich lub innych miejscach związanych z branżą fryzjerską.

szkoła liderów

PARTNEREM JEST CECH RZEMIOSŁ RÓŻNYCH

Cech Rzemiosł Różnych to organizacja zrzeszająca rzemieślników różnych branż o wysokich kwalifikacjach i wysokim poziomie etycznym. W swojej działalności szkoleniowej Cech prowadzi około 200 zakładów rzemieślniczych.

ale Branżowe to szkoły oferujące praktyczne zajęcia w zakładach cenionych pracodawców z wieloletnim doświadczeniem.

Nowoczesna edukacja

SZKOŁA PRZYJAZNA I OTWARTA

Umów się na spotkanie z dyrektorem

Dyżury dyrektora

napisz do nas

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wniosek o przyjęcie do aleBranżowe

rok szkolny 2023/2024

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu i SKK Sp. z o.o., w zakresie podanym w formularzu kontaktowym/ankiecie a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno – marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.

Wniosek o przyjęcie do aleBranżowe

rok szkolny 2023/2024

Udało się!

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.

Potwierdzenie zostało wysłane na skrzynkę mailową.