14.08.2023r. - Sekretariat będzie nieczynny

Partnerzy

NABÓR NA ROK SZKOLNY 23/24 JUŻ TRWA

Nasze szkoły

Zarezerwuj MIEJSCE W KLASIE

Cech Rzemiosł Różnych

Cech Rzemiosł Różnych w Bydgoszczy to organizacja zrzeszająca ponad 100 zakładów rzemieślniczych działających na terenie miasta i powiatu. Cech nadaje certyfikat jakości usług, doradza w sprawach podatkowych i prawnych, organizuje kursy szkoleniowe i pomaga w promocji zakładów. Cech współpracuje też z szkołami branżowymi ‘aleBranżowe’ w Bydgoszczy, które kształcą w najbardziej poszukiwanych i atrakcyjnych zawodach.

Cech Rzemiosł Różnych w Bydgoszczy ma bogatą historię i tradycję. Został powołany 19 września 1951 roku, decyzją Prezydium Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy i był jednym z czterech utworzonych wówczas cechów branżowych. W 2023 roku obchodził swoje 70-lecie istnienia.

SKK - Szkoły Kursy Kariera

SKK to lider na lokalnym i ogólnopolskim rynku edukacyjnym oraz szkoleniowym, który od lat nadaje wysokie tempo rozwoju i dyktuje trendy w szkolnictwie wyższym, ponadgimnazjalnym, a także w szkoleniach zawodowych. Od ponad 20 lat skutecznie kształci osoby dorosłe w Policealnych Szkołach Technicznych, Medycznych, Liceum Ogólnokształcącym i kursach zawodowych oraz specjalistycznych. Rozwijając fizyczne oddziały w Bydgoszczy, Warszawie Łodzi, Toruniu i Poznaniu, SKK wykształciło już ponad 10 000 absolwentów, w tym kadry szkół, urzędów i placówek pedagogicznych. 

napisz do nas

Formularz kontaktowy

Wniosek o przyjęcie do aleBranżowe

rok szkolny 2024/2025

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu i SKK Sp. z o.o., w zakresie podanym w formularzu kontaktowym/ankiecie a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno – marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.

Wniosek o przyjęcie do aleBranżowe

rok szkolny 2023/2024

Udało się!

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.

Potwierdzenie zostało wysłane na skrzynkę mailową.